Kontaktinformation för personal på MaskinCity i Motala

Ledning/Ekonomi

VD/Försäljning Flis

Magnus 
Folkesson

0141-202292
magnus@maskincity.se

Ekonomi

Maria Folkesson
0141-65 94 80
maria@maskincity.se

Försäljning

Försäljning Entreprenad

Oscar Folkesson

0141-202298
oscar@maskincity.se

Försäljning Entreprenad

Mattias Moström
0141-202293
mattias@maskincity.se

Försäljning Skog

Ulf Johansson

0141-202294
ulf@maskincity.se

Eftermaknad/Service

Eftermarknad

Anders Kennberg

0141-20 22 95

anders@maskincity.se

Service

Gustaf Hellqvist

0141-20 22 97


gustav@maskincity.se

Service

Peter Malmehed

0141-20 22 96 

070-735 07 40 peter@maskincity.se

Service

Mattias Moström

0141-20 22 93

mattias@maskincity.se

Service

Rolf Johansson
Kontakta oss / Information

Turbinvägen 13    |   591 61 Motala   |   Telefon 0141-20 22 90    |     info@maskincity.se
Öppettider:  Verkstad reservdelar: 07:00-16:00   |   Försäljning: 08:00-16:30   |  Följ oss på Facebook ”Facebook”

» ENTREPRENADMASKINER  |   » SKOGSMASKINER   |   » FLISMASKINER   |   » MASKINCITY   |   » NYA & BEGAGNADE MASKINER

© 2015 MaskinCity AB.  All Rights Reserved.