Kontaktinformation för personal på MaskinCity i Motala

Ledning/Ekonomi

VD/Försäljning Flis

Magnus 
Folkesson

0141-202292
magnus@maskincity.se

Ekonomi

Maria Folkesson

0141-20 22 91
maria@maskincity.se

Försäljning

Försäljning Entreprenad

Oscar Folkesson

0141-202298
oscar@maskincity.se

Försäljning Lantbruk

Klas-Göran Karlsson

0141-659485
klas@maskincity.se

Försäljning Skog

Ulf Johansson

0141-202294

ulf@maskincity.se

Eftermaknad/Service

Eftermarknad

David Smith

0141-20 22 95

david@maskincity.se

Service

Andreas Loponen

0141-20 22 96

andreas@maskincity.se

Service

Jonas Nilsson

0141-20 22 97


jonas@maskincity.se

Service

Mattias Moström

0141-20 22 93

mattias@maskincity.se

Kontakta oss / Information

Turbinvägen 13    |   591 61 Motala   |   Telefon 0141-20 22 90    |     info@maskincity.se
Öppettider:  Verkstad reservdelar: 07:00-16:00   |   Försäljning: 08:00-16:30   |  Följ oss på Facebook ”Facebook”

» ENTREPRENADMASKINER  |   » SKOGSMASKINER   |   » FLISMASKINER   |   » MASKINCITY   |   » NYA & BEGAGNADE MASKINER

© 2015 MaskinCity AB.  All Rights Reserved.