Om oss   |   Personal  |  Kontakt  |  Hitta till oss

MaskinCity erbjuder maskiner från ledande tillverkare...

Kontaktinformation för personal på MaskinCity i Motala

Ledning/Ekonomi

VD/Försäljning Flis

Magnus 
Folkesson

0141-202292
magnus@maskincity.se

Ekonomi

Maria Folkesson
0141-65 94 80
maria@maskincity.se

Ekonomi

Försäljning

Försäljning Skog

Peter Zetterström

0141-202294
peter.z@maskincity.se

Försäljning Entreprenad

Mattias Moström
0141-202293
mattias@maskincity.se

Eftermaknad/Service

Eftermarknad

Anders Kennberg

0141-20 22 95

anders@maskincity.se

Service

Gustaf Hellqvist

0141-20 22 97


gustav@maskincity.se

Service

Peter Malmehed

0141-20 22 96 

070-735 07 40 peter@maskincity.se

Service

Mattias Moström

0141-20 22 93

mattias@maskincity.se

Service

Rolf Johansson
Öppettider

Verkstad & reservdelar: 07:00-16:00
Försäljning: 08:00-16:30

Kontakta oss / Information

Turbinvägen 13  |  591 61 Motala
Telefon 0141-20 22 90 |   info@maskincity.se


© 2015 MaskinCity AB.  All Rights Reserved.